KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skiss 15029315
nr 1502 9315
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Skiss, Signerad, studie. Bildmått: 18x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x34 cm
Kondition: vikt blad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:33:03
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson